Ana Sayfa
I. Ulusal Kadın Sağlığı Kongresi

LİSANS - ÖNLİSANS ADAY ÖĞRENCİ

GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi

Kongre, 12-13 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Toplantı Dili

Toplantı dili Türkçe`dir.

Web Sayfası

Kongrenin resmi internet sitesi olan http://ulusalkadinsagligikongresi.com/ adresinden kongre ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bildiri Gönderimi

Kongre sırasında sunulacak çalışmaların özetleri sadece kadinsagligikongresi@halic.edu.tr mail adresinden gönderilebilecektir.

Son Bildiri Gönderme Tarihi

15 Ağustos 2020

Stand ve Sergi Alanları

Kadın sağlığı, gebelik, doğum ve bebek ile ilgili tüm firmaların katılımda bulunacağı stand ve sergi alanları, 12 – 13 Eylül 2020 tarihlerinde 09.00 - 18.00 saatleri arasında firmalara tanımlanan linkler ile online standlar aracılığıyla katılımcıların hizmetinde olacaktır.

Katılım Belgesi

Katılım belgesi kongre sonrasında katılımcıların online kayıt esnasında tanımladıkları e-mail adreslerine e imzalı olarak pdf formatında gönderilecektir.

Davet Mektubu / İzin Yazısı

Toplantı katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları Toplantı Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Kongre Merkezi

Kongre Zoom online platformunda gerçekleştirilecektir. Katılımcıların kongre web sitesinde  yer alacak Zoom linki ile katılımları sağlanacaktır.