Ana Sayfa

LİSANS - ÖNLİSANS ADAY ÖĞRENCİ

Davet

DEĞERLİ KATILIMCILAR

25-26 Nisan 2020 tarihlerinde Haliç Üniversitesi bünyesinde yapmayı planladığımız ve hazırlığı tamamlanmış olan  “Her Yönü ile Kadın Sağlığı”  temalı “Haliç Üniversitesi I. Ulusal Kadın Sağlığı Kongresi”ni, Pandemi nedeniyle gerçekleştirme olanağı bulamadık. Fiziksel koşullar, bir araya gelmemize izin vermese de bu kez zengin bilimsel programımızdan daha geniş kitlelerin yararlanması için Kongremizi Online platforma taşımayı düşündük. Bilimsel zenginlik ve farklı kültürel etkinliklerle 12-13 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşecek kongremizi duyurmaktan gurur duyuyoruz.  

Kongremizde farklı disiplin üyeleriyle birlikte kadın sağlığını, her boyutuyla tartışmayı hedefliyoruz. Amacımız; kadın sağlığının korunması, geliştirilmesi, yaşam kalitesinin yükseltilmesi, toplumsal konumunun güçlendirilmesine ilişkin paylaşımında bulunmak, karşılıklı güçlü bir iletişim sağlamak ve bilimsel gelişmeleri paylaşmaktır.  Kongremizde alanında yetkin, profesyonel klinisyen ve akademisyenlerin bilgi ve deneyimlerini aktaracakları konferanslar, paneller, sözel ve poster bildiri oturumları yer alacaktır. Kongredeki bilimsel paylaşımlar ile birlikte değerli katkılarınızla başarılı bir kongreyi gerçekleştirmek, kültürel etkinliklerimiz ve sürprizlerimizle hoşça vakit geçirmek için sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.  

Kongrede sunulacak tüm özet ve tam metin bildiriler, Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Ulusal Hakemli Dergisinde “Özel Sayı” olarak yayımlanacaktır.

KONGRE BAŞKANLARI

Dr. Öğr. Üyesi Leman KUTLU                                     Prof. Dr. Anayit M. COŞKUN